Könyvtári asszisztens álláshirdetés

A Nemzeti Művelődési Intézet álláspályázatot hirdet könyvtári asszisztens munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • részt vesz a könyvtári rendszer kiépítésében,
  • közreműködik az állomány feldolgozásában, rendszerezésében és az állományalakításban;
  • valamint a könyvtári adminisztrációs feladatok ellátásában.

Munkaidő: 8 órás, egyműszakos munkarend

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érettségi,
  • valamely integrált könyvtári rendszer ismerete,
  • word, excel programok felhasználói szintű ismerete,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • büntetlen előélet.

Előnyt élveznek: a középfokú, segédkönyvtárosi végzettségű jelentkezők.

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű, folyamatosan fejlődő munkahely;
  • a feladatellátáshoz szükséges infrastruktúra;
  • jó munkakörnyezet és csapat;
  • teljes munkaidős, határozatlan idős foglalkoztatás 3 hónap próbaidővel.

Munkavégzés helye: A Nemzeti Művelődési Intézet székháza (6065 Lakitelek, Felsőalpár 3.)

Jelentkezni kizárólag az alábbi szkennelt, PDF formátumú dokumentumok  titkarsag@nmi.hu  e-mail címre történő megküldésével lehet:

  • fényképes magyar nyelvű önéletrajz;
  • aláírt hozzájáruló nyilatkozat a személyes adatok felhasználásáról (nyilatkozat a pályázathoz mellékelve).

A Nemzeti Művelődési Intézet fenntartja a jogot, hogy bármelyik fentiekben jelzett, kötelezően beküldendő dokumentum hiánya esetén, az érintett pályázatot indokolás nélkül elutasítsa, vagy a pályázó személyt hiánypótlásra kérje fel.

Az e-mail tárgyában kizárólag az alábbiakat szükséges szerepeltetni (a pályázó nevének értelemszerű megadásával): „könyvtári asszisztens – pályázó neve”.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2020. 04. 30.

A munkába állás időpontja: A munkakör, az erre vonatkozó hivatalos értesítést követően, akár azonnali hatállyal betölthető.

A szervezetről bővebb információk a www.nmi.hu oldalon érhetők el.

Letölthető file-ok: Hozzájáruló nyilatkozat. Hozzájáruló nyilatkozat_allas_web

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.