Közérdekű adatok

SZERVEZETI, SZEMÉLYZETI ADATOK

Elérhetőségi adatok

Hivatalos név: Nemzeti Művelődési Intézet Nonprofit Közhasznú Korlátolt Felelősségű Társaság
Rövidített név: Nemzeti Művelődési Intézet NKKft.
Nyilvántartó cégbíróság: Kecskeméti Törvényszék Cégbírósága
Cégjegyzékszám: 03-09-133679
Székhely: 6065 Lakitelek, Felsőalpár sor 3.

Levelezési cím: 6065 Lakitelek, Pf. 53.
Telefonszám: 06-20-235-8571
Központi elektronikus levélcím: titkarsag@nmi.hu
A honlap URL-je: http://www.nmi.hu
Alapító: Népfőiskola Alapítvány

A szervezet vezetője:
Závogyán Magdolna ügyvezető

Szervezeti egységek és vezetői 

Név Szervezeti Egység Telefonszám E-mail cím
Závogyán Magdolna Ügyvezető 06-20-235-8571 titkarsag@nmi.hu
Nagy Márta Gazdálkodási Igazgatóság 06-30-997-1942 nagy.marta@nmi.hu
Závodáné Jurák Éva Működtetési és Raktározási Központ 06-20-235-2746 jurak.eva@nmi.hu
Szőke Mónika Gazdasági Központ 06-20-323-0159 szoke.monika@nmi.hu
Vizi Viktor Vagyongazdálkodási Központ 06-20-283-1078 vizi.viktor@nmi.hu
Dr. Juhász Erika Szakmafejlesztési Igazgatóság 06-20-282-7756 dr.juhasz.erika@nmi.hu
Dr. Ponyi László Kutatási Központ 06-20-322-9028 ponyi.laszlo@nmi.hu
Barnucz Anita Felnőttképzési Központ 06-20-322-9276 barnucz.anita@nmi.hu
Dr. Márkus Edina Ilona Felsőoktatás-Fejlesztési Központ 06-20-366-7642 dr.markus.edina@nmi.hu
Szedlacsek Emília Szakmai Igazgatóság 06-20-365-0428 szedlacsek.emilia@nmi.hu
Török Gabriella Rita Minőségfejlesztési és Hálózati Központ 06-20-437-8919 torok.rita@nmi.hu
Hévizi Róbert Partnerségi Központ 06-20-511-9809 hevizi.robert@nmi.hu
Erdélyi Erzsébet Projektkoordinációs Központ 06-20-282-7996 erdelyi.erzsebet@nmi.hu
Barna   Albert Bács-Kiskun Megyei Igazgatóság 06-20-518-0178 barna.albert@nmi.hu
Nemes Krisztina Baranya Megyei Igazgatóság 06-20-348-5243 nemes.krisztina@nmi.hu
Csibor Márton Békés Megyei Igazgatóság 06-20-322-9487 csibor.marton@nmi.hu
Tóth Csaba Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóság 06-20-365-0541 toth.csaba@nmi.hu
Dohorné Kostyál Zsuzsanna Csongrád Megyei Igazgatóság 06-20-282-7605 kostyal.zsuzsa@nmi.hu
Kiss Dorottya Edit Fejér Megyei Igazgatóság 06-20-283-1139 kiss.dorottya@nmi.hu
Szűcs Péter Győr-Moson-Sopron Megyei Igazgatóság 06-20-322-9207 szucs.peter@nmi.hu
Angyal László Hajdú-Bihar Megyei Igazgatóság 06-20-281-0437 angyal.laszlo@nmi.hu
Dr. Kelemen Éva Heves Megyei Igazgatóság 06-20-282-7861 kelemen.eva@nmi.hu
Rónyai László Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Igazgatóság 06-20-282-9144 ronyai.laszlo@nmi.hu
Hornyák-Pálmai Éva Komárom-Esztergom Megyei Igazgatóság 06-20-282-9048 palmai.eva@nmi.hu
Máté Lászlóné Nógrád Megyei Igazgatóság 06-20-283-1168 matene.maria@nmi.hu
Pető Lilla Pest Megyei Igazgatóság 06-20-296-2630 peto.lilla@nmi.hu
Kovácsné Lovász Henriett Somogy Megyei Igazgatóság 06-20-387-9388 lovasz.henriett@nmi.hu
Nagy Edina Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatóság 06-20-323-1873 nagy.edina@nmi.hu
Kuti Imréné Tolna Megyei Igazgatóság 06-20-283-0757 kuti.imrene@nmi.hu
Éles Krisztina Vas Megyei Igazgatóság 06-20-282-7994 eles.krisztina@nmi.hu
Dr. Baloghné Uracs Marianna Veszprém Megyei Igazgatóság 06-20-282-7683 uracs.marianna@nmi.hu
Matyasovszky Margit Zala Megyei Igazgatóság 06-20-296-2923 matyasovszky.margit@nmi.hu

Kapcsolat:

Telefonszám: 
06-20-235-8571
E-mail: titkarsag@nmi.hu

A közfeladatot ellátó szerv által alapított lapokra vonatkozó adatok:

Neve: Szín Közösségi Művelődés
Szerkesztőség és a kiadó neve és címe: Nemzeti Művelődési Intézet, 6065 Lakitelek, Felsőalpár sor 3.
Főszerkesztő: Závogyán Magdolna

Neve: Kulturális Szemle – Interdiszciplináris online folyóirat
Szerkesztőség és kiadó neve és címe: Nemzeti Művelődési Intézet, 6065 Lakitelek, Felsőalpár sor 3.
Főszerkesztő: dr. Juhász Erika

GAZDÁLKODÁSI ADATOK
A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.