Közérdekű adatok

SZERVEZETI, SZEMÉLYZETI ADATOK

Elérhetőségi adatok

Hivatalos név: Nemzeti Művelődési Intézet Nonprofit Közhasznú Korlátolt Felelősségű Társaság
Rövidített név: Nemzeti Művelődési Intézet NKKft.
Nyilvántartó cégbíróság: Kecskeméti Törvényszék Cégbírósága
Cégjegyzékszám: 03-09-133679
Székhely: 6065 Lakitelek, Felsőalpár sor 3.

Levelezési cím: 6065 Lakitelek, Pf. 53.
Központi elektronikus levélcím: titkarsag@nmi.hu
A honlap URL-je: http://www.nmi.hu
Alapító: Népfőiskola Alapítvány

A szervezet vezetője:
Závogyán Magdolna ügyvezető

Szervezeti egységek és vezetői 

Név Szervezeti Egység E-mail cím
Závogyán Magdolna Ügyvezető titkarsag@nmi.hu
Nagy Márta Gazdálkodási Igazgatóság nagy.marta@nmi.hu
Závodáné Jurák Éva Működtetési és Raktározási Központ jurak.eva@nmi.hu
Szőke Mónika Gazdasági Központ szoke.monika@nmi.hu
Vizi Viktor Vagyongazdálkodási Központ vizi.viktor@nmi.hu
Dr. Juhász Erika Szakmafejlesztési Igazgatóság dr.juhasz.erika@nmi.hu
Dr. Ponyi László Kutatási Központ ponyi.laszlo@nmi.hu
Barnucz Anita Felnőttképzési Központ barnucz.anita@nmi.hu
Dr. Márkus Edina Ilona Felsőoktatás-Fejlesztési Központ dr.markus.edina@nmi.hu
Szedlacsek Emília Szakmai Igazgatóság szedlacsek.emilia@nmi.hu
Pető Lilla Hálózati Központ peto.lilla@nmi.hu
Török Gabriella Rita Szakfelügyeleti és Minőségfejlesztési Központ torok.rita@nmi.hu
Hévizi Róbert Partnerségi Központ hevizi.robert@nmi.hu
Erdélyi Erzsébet Projektkoordinációs Központ erdelyi.erzsebet@nmi.hu
Barna   Albert Bács-Kiskun Megyei Igazgatóság barna.albert@nmi.hu
Nemes Krisztina Baranya Megyei Igazgatóság nemes.krisztina@nmi.hu
Csibor Márton Békés Megyei Igazgatóság csibor.marton@nmi.hu
Mátyás Edina Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóság matyas.edina@nmi.hu
Dohorné Kostyál Zsuzsanna Csongrád Megyei Igazgatóság kostyal.zsuzsa@nmi.hu
Kiss Dorottya Edit Fejér Megyei Igazgatóság kiss.dorottya@nmi.hu
Szűcs Péter Győr-Moson-Sopron Megyei Igazgatóság szucs.peter@nmi.hu
Angyal László Hajdú-Bihar Megyei Igazgatóság angyal.laszlo@nmi.hu
Dr. Kelemen Éva Heves Megyei Igazgatóság kelemen.eva@nmi.hu
Rónyai László Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Igazgatóság ronyai.laszlo@nmi.hu
Hornyák-Pálmai Éva Komárom-Esztergom Megyei Igazgatóság palmai.eva@nmi.hu
Máté Lászlóné Nógrád Megyei Igazgatóság matene.maria@nmi.hu
Czipperer Zsófia Petra Pest Megyei Igazgatóság czipperer.zsofia@nmi.hu
Kovácsné Lovász Henriett Somogy Megyei Igazgatóság lovasz.henriett@nmi.hu
Nagy Edina Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatóság nagy.edina@nmi.hu
Kuti Imréné Tolna Megyei Igazgatóság kuti.imrene@nmi.hu
Éles Krisztina Vas Megyei Igazgatóság eles.krisztina@nmi.hu
Dr. Baloghné Uracs Marianna Veszprém Megyei Igazgatóság uracs.marianna@nmi.hu
Matyasovszky Margit Zala Megyei Igazgatóság matyasovszky.margit@nmi.hu

Kapcsolat:

E-mail: titkarsag@nmi.hu

A közfeladatot ellátó szerv által alapított lapokra vonatkozó adatok:

Neve: Szín Közösségi Művelődés
Szerkesztőség és a kiadó neve és címe: Nemzeti Művelődési Intézet, 6065 Lakitelek, Felsőalpár sor 3.
Főszerkesztő: Závogyán Magdolna

Neve: Kulturális Szemle – Interdiszciplináris online folyóirat
Szerkesztőség és kiadó neve és címe: Nemzeti Művelődési Intézet, 6065 Lakitelek, Felsőalpár sor 3.
Főszerkesztő: dr. Juhász Erika

GAZDÁLKODÁSI ADATOK
A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.